robartbhp.pl Reviews with ekomi-pl.com
Strona główna » ODZIEŻ ROBOCZA

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

ODZIEŻ ROBOCZA

 

 

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Wybierz rozmiar
Polski producent
Wkładka antyprzebiciowa
Kategoria ochrony
Brak produktów ...

 

Odzież robocza - niezbędnik Twojego pracownika

 
Ryzyko zabrudzenia lub zniszczenia prywatnej odzieży pracownika jest wysokie na wielu różnych stanowiskach pracy. Aby temu zapobiec, polskie prawo zobowiązuje pracodawcę do zapewnienia pracownikom obejmującym takie stanowiska odpowiedniej odzieży roboczej.

Dodatkowo, w sytuacji gdy pracownik podczas wykonywania swoich obowiązku z niebezpiecznymi lub szkodliwymi czynnikami, które potencjalnie mogą stanowić zagrożenie dla jego życia lub zdrowia, pracodawca ma obowiązek zapewnić mu specjalistyczną odzież ochronną.

W naszym internetowym sklepie BHP znajdziesz zarówno odzież roboczą dostosowaną do potrzeb wielu branż, jak i specjalistyczną odzież ochronną!

Kiedy pracownik musi stosować odzież ochronną, a tym samym kiedy pracodawca musi mu ją zapewnić? Na ten temat przeczytasz na naszym blogu!


 

Odzież robocza i ochronna dostosowana do indywidualnych potrzeb


Nasza oferta została skomponowana w taki sposób, aby spełniać oczekiwania pracowników na zróżnicowanych stanowiskach, pracujących w różnych warunkach.
 
Oferujemy wysokiej jakości odzież roboczą i ochronną z kategorii:
 
Dzięki szerokiemu asortymentowi możesz samodzielnie łączyć poszczególne elementy odzieży roboczej w komplety, które sprostają Twoim wymaganiom. Możesz także skorzystać z gotowych kompletów odzieży roboczej dostępnych w naszym sklepie BHP. Ważne, byś to Ty czuł się bezpiecznie i komfortowo.
 

 

Dodatki też są ważne!

 
Uzupełnieniem roboczych stylizacji, które stworzysz korzystając z naszej oferty, będą stylowe, a zarazem praktyczne akcesoria, takie jak paski i szelki do spodni roboczych. A na głowę uniwersalne czapki w wielu modnych kolorach - obowiązkowo!

Wśród przydatnych akcesoriów znajdziesz też wkładki na kolana, bardzo przydatne do prac wykonywanych na kolanach, a także chroniące stopy i piszczele nagolenniki skórzane.
 

Szeroka oferta odzieży roboczej i specjalistycznej!

 
Nie zapomnieliśmy także o pracownikach, których praca przez swój charakter lub warunki, w jakich jest wykonywana, wymaga odzieży roboczej do zadań specjalnych. Jeśli potrzebujesz odzieży z kategorii…
 

…to jesteś we właściwym miejscu!

W naszym internetowym sklepie BHP znajdziesz ubrania robocze dla wielu profesji, od piekarza, przez drogowca, po spawacza!


 

Strój roboczy - wizytówka firmy

 
Odzież BHP gwarantująca wyłącznie bezpieczeństwo to dziś już za mało! Komfort i estetyka z roku na rok mają coraz większe znaczenie. Dlatego ubrania i akcesoria BHP, które zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty, można opisać trzema słowami:
 
BEZPIECZNE, KOMFORTOWE, ESTETYCZNE!


 

Wysokiej jakości odzież robocza w atrakcyjnych cenach

 
Chcemy, aby bezpieczeństwo w pracy było dla każdego! Dlatego w naszym internetowym sklepie BHP znajdziesz odzież roboczą i ochronną w szerokim przedziale cenowym. Gwarantujemy Ci jednak wysoką jakość - niezależnie od ceny! Starannie selekcjonujemy produkty, które trafiają do naszej oferty.

Bo Twoje bezpieczeństwo i komfort są na pierwszym miejscu!


Nie wiesz jakie elementy odzieży roboczej sprawdzą się w Twojej branży? A może zastanawiasz się czy powinieneś zaopatrzyć pracowników w odzież ochronną? Napisz! Chętnie pomożemy :)
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu