robartbhp.pl Reviews with ekomi-pl.com

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Bluzy

Bluza robocza KRAMP ORYGINAL GWB

Bluza robocza GWB

245,00 zł brutto199,19 zł netto

 

Bluza robocza - uniwersalne ubranie do pracy

Bluza robocza stanowi jeden z podstawowych elementów ubrania do pracy. Jest ona przydatna we wszystkich sezonach. Użytkowana do podstawowych prac na zewnątrz, będzie miała jednak różne zastosowanie w zależności od pory roku:
 
 • jako warstwa wierzchnia - wiosna / lato / wczesna jesień,
 • jako warstwa pośrednia pod kurtkę - późna jesień / zima.

Ważne, by wybierana przez Ciebie odzież robocza zapewniała Ci komfort termiczny dostosowany do Twoich preferencji.
 
 

Szeroki asortyment trwałych bluz roboczych w naszym internetowym sklepie BHP

W naszej ofercie przygotowaliśmy propozycje funkcjonalnych bluz roboczych dostosowanych do potrzeb różnych grup zawodowych. Znajdziesz tutaj m.in:
 
 • bluzy robocze ostrzegawcze, z elementami odblaskowymi,
 • bluzy robocze dla profesjonalistów:
  • antyelektrostatyczne,
  • trudnopalne,
  • chemoodporne.

A to tylko niektóre z przykładów. Bez względu więc na to, czy jesteś drogowcem, spawaczem, pilarzem czy magazynierem - w naszym internetowym sklepie BHP znajdziesz bluzę roboczą szytą na miarę Twoich potrzeb.
 
 

Dobra bluza BHP - poznaj jej 4 najważniejsze cechy

Dobra bluza do pracy, jak zresztą wszystkie inne elementy odzieży roboczej, powinna charakteryzować się kilkoma podstawowymi cechami. Jakimi?
 
 1. Wytrzymałość - bluzy robocze, które prezentujemy są wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na przetarcia i rozdarcia. Zachowują także swój kolor i fason, nawet po wielokrotnym praniu.
 2. Funkcjonalność - bluzy robocze dostępne w naszym sklepie zostały wykonane tak, by pomagać Ci w pracy! Kieszenie wewnętrzne i zewnętrze, rozmieszczone w różnych miejscach na ubraniu sprawią, że niezbędne, drobne narzędzia czy przedmioty osobistego użytku będziesz mieć zawsze pod ręką.
 3. Komfort - zarówno termiczny, jak i fizyczny. Bluzy robocze, które u nas znajdziesz, zapewnią Ci optymalny poziom ciepła, nie krępując przy tym Twoich ruchów. Komfort użytkowania bluzy zdecydowanie wpłynie na Twoją wydajność w pracy.
 4. Bezpieczeństwo - kładziemy na nie szczególny nacisk w przypadku bluz ochronnych m.in. dla spawaczy, a także w przypadku bluz ostrzegawczych. Twoje bezpieczeństwo to ZAWSZE nasz priorytet i nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Odzież ochronna dostępna u nas spełnia wymagania odpowiednich europejskich norm i możesz czuć się w niej po prostu pewnie.

Gdy zdecydujesz się na zakup bluzy BHP w naszym internetowym sklepie BHP, z pewnością w krótkim czasie stanie się ona Twoim osobistym niezbędnikiem.

Sprawdź też ofertę ocieplanych polarów dostępnych tutaj!

 
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu