robartbhp.pl Reviews with ekomi-pl.com
Strona główna » Akcesoria / inne » POZOSTAŁE ARTYKUŁY

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

POZOSTAŁE ARTYKUŁY

W naszym sklepie można kupić wszystkie artykuły, jakie będą zwiększać bezpieczeństwo w firmie. Poza profesjonalną odzieżą, środkami ochrony osobistej, czy znakami BHP, przygotowaliśmy szereg dodatkowych akcesoriów, jakie również wpływają na stan BHP firmy. Za naszym pośrednictwem można kupić różnego rodzaju taśmy ostrzegawcze i antypoślizgowe. Są one wytrzymałe, widoczne z daleka i dobrze będą spełniać swoją funkcję. Sprawdzą się one w firmach budowlanych, fabrykach, magazynach i w wielu innych.

 

W trosce o większe bezpieczeństwo

Właściciel firmy jest odpowiedzialny za to, by zapewnić bezpieczeństwo pracownikom i wszystkim osobom poruszającym się na terenie firmy. Dlatego też, jeżeli na terenie przedsiębiorstwa są pewne miejsca, w których trzeba zachować szczególną ostrożność, należy to zaznaczyć.

Taśmy antypoślizgowe można przykleić wszędzie tam, gdzie jest pewne ryzyko poślizgnięcia się, a zatem na schodach, na posadzce, przy wejściu do budynku. Za naszym pośrednictwem można kupić taśmę żółtą, czarną i żółto-czarną. Biało - czerwone taśmy ostrzegawcze, jakie również znajdują się w naszej ofercie, przydadzą się na imprezach masowych i w miejscach, gdzie tymczasowo nie ma przejścia.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Rozmiar

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu