robartbhp.pl Reviews with ekomi-pl.com
Strona główna » Akcesoria / inne » OCHRONA PRZECIWWIRUSOWA

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

OCHRONA PRZECIWWIRUSOWA

W zależności od charakteru pracy środki ochrony BHP będą inne. W przypadku niektórych branż istotna jest skuteczna ochrona przeciwwirusowa. Ponieważ pracodawca ma obowiązek zapewnić swojemu pracownikowi odpowiednie warunki pracy, nie można tego bagatelizować. Wszystkie kwestie, z jakimi wiąże się BHP dla firm, precyzują przepisy. W przypadku kiedy personel ma kontakt z materiałem biologicznym lub istnieje prawdopodobieństwo kontaktu z wirusami bądź drobnoustrojami, pracowników należy wyposażyć w ochronę przeciwwirusową.


Skuteczna ochrona przeciwwirusowa dla Twojej firmy

Swoją ofertę tworzymy w taki sposób, by każdy, kto musi wyposażyć przedsiębiorstwo w środki ochrony osobistej, znalazł to, czego szuka. Z tego względu jedną z naszych kategorii produktowych jest ochrona przeciwwirusowa. W asortymencie są m.in. maski filtrujące i półfiltrujące zapewniające skuteczną ochronę dróg oddechowych, rękawice oraz kombinezony ochronne. Wszystkie one posiadają niezbędne certyfikaty i atesty potwierdzające jakość i skuteczność ochrony. Decydując się na produkty od nas, firma może mieć pewność, że dobrze dba o bezpieczeństwo pracowników.


Dodatkowe opcje przeglądania

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu