robartbhp.pl Reviews with ekomi-pl.com
Strona główna » Blog » Jak dobrać kurtkę i polar MASCOT?

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Jak dobrać kurtkę i polar MASCOT?

alt

Najlepsza odzież robocza!

 

Jak zapewne zauważyliście, od jakiegoś czasu w naszym sklepie mamy dostępne w ofercie doskonałe ubrania z austriackiej firmy MASCOT. To, co wyróżnia ubrania MASCOT na tle konkurencji, to oczywiście żywa kolorystyka, a także nowoczesne kroje i jakość użytych materiałów. Ubrania MASCOT są nie tylko trwałe i wygodne, ale również przy okazji, są ładne i w wielu przypadkach mogą być traktowane jak odzież do codziennego użytkowania.
 

Jak dobrać kurtkę MASCOT do moich potrzeb?

 

Zauważyliśmy, że jest Wam trudno określić, które modele kurtek, czy polarów są lepsze od innych, które są cieplejsze, a które bardziej wytrzymałe i dlatego przygotowaliśmy dla Was ściągawkę, która powinna ułatwić podjęcie decyzji, którą kurtkę wybrać.
 

Zapoznajcie się z dwoma poniższymi grafikami. Pierwsza ustawia w kolejności tzw. „warstwę drugą” odzieży, czyli kamizelki, bluzy, polary i cienkie kurtki. Druga natomiast porządkuje „warstwę trzecią”, czyli najbardziej zewnętrzną, na którą składają się kurtki membranowe i zimowe.
 

Za tydzień rozpiszemy dla Was modele spodni MASCOTa.
 

1. Jak dobrać odpowiednią kamizelkę, polar, czy cienką kurtkę MASCOT?

Jak dobrać odpowiednią kamizelkę, polar, czy lekką kurtkę.

2. Jak dobrać kurtkę membranową lub zimową MASCOT?

Jak dobrać kurtkę membranową czy zimową MASCOT?


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu