robartbhp.pl Reviews with ekomi-pl.com
Strona główna » MASCOT

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

MASCOT

Półbuty ochronne, buty robocze MASCOT ESD F0121-770 S3

440,00 zł190,00 zł brutto154,47 zł netto
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 440,00 zł

Spodnie robocze do pasa ocieplane MASCOT 10090

520,00 zł150,00 zł brutto121,95 zł netto
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 520,00 zł

MASCOT - producent profesjonalnej odzieży roboczej

Firma MASCOT to duński producent odzieży roboczej i obuwia, którego produkty eksportowane są do większości krajów na całym świecie. Zespół pracowników firmy, działający w Danii, Wietnamie, Niemczech i w 12 innych krajach, łączy siły, aby tworzyć, produkować, reklamować i sprzedawać najlepszą na świecie odzież roboczą i obuwie robocze.

MASCOT kładzie nacisk na jakość swoich produktów, wykorzystując najlepsze praktyki i elastyczne podejście zorientowane na rozwiązania, które przynoszą bezpośrednią korzyść klientom. Firma skupia się na testowaniu i kontroli produktów oraz dostawców, co pozwala jej na wprowadzanie wysokiej jakości produktów na rynek. Slogan firmy "Tested to Work" stał się kluczową częścią ich strategii pracy.

Firma MASCOT podejmuje strategiczną decyzję, aby produkować i dostarczać nie tyle najtańszą, ale NAJLEPSZĄ odzież roboczą na rynku. Ich produkt to nie tylko sam produkt, ale także wsparcie, wydajna logistyka i niezawodność dostaw, co wyróżnia ich na tle konkurencji. Firma MASCOT oferuje także łatwy dobór i zakup odpowiednich produktów dla swoich klientów.
 


MASCOT - Najlepsza odzież ochronna na świecie

Projektując odzież roboczą oraz obuwie ochronne, MASCOT zawsze stawia na pierwszym miejscu klienta oraz ich branżę. Wszystkie ich produkty są "Tested to Work", co nie jest tylko chwytliwym hasłem, ale podstawową wartością i punktem wyjścia we wszystkich aspektach ich działalności. "Tested to Work" gwarantuje, że produkty MASCOT są dokładnie testowane przed dotarciem do klienta, zapewniając, że są trwałe i funkcjonalne, a w procesie projektowania nic nie zostawia się przypadkowi.

MASCOT chce, aby ich odzież robocza była ulubioną odzieżą klienta. Ich celem jest tworzenie ubrań i obuwia, których klienci będą chętnie nosić, spełniających ich wymagania pod względem funkcjonalności i komfortu. Aby zdobyć tytuł "Ulubionej Odzieży Roboczej", musi być to produkt wysokiej jakości, produkowany w sposób odpowiedzialny.

Odpowiedzialna produkcja oznacza wykorzystanie najlepszych zasobów z minimalną ilością odpadów i emisji, a produkty muszą mieć możliwie najdłuższą żywotność. MASCOT chce, aby każdy produkt stał się ulubioną odzieżą roboczą klienta i byli w stanie używać go tak często i jak najdłużej jak to możliwe. Dlatego strategia "Tested to Work" jest tak istotna dla MASCOT.

Wprowadzenie na rynek wysokiej jakości nowych produktów wymaga wieloetapowego procesu projektowania. Wszystkie produkty i materiały są wynikiem wielu miesięcy pracy nad optymalizacją ich właściwości pod potrzeby klienta. W fazie projektowania brane są pod uwagę czynniki takie jak wysoka odporność na zużycie, niski ciężar materiału czy elastyczność, takie jak zastosowanie materiału ULTIMATE STRETCH.

Doświadczeni eksperci MASCOT ds. naukowych testują różne rodzaje materiałów, ciągle je udoskonalając i przeprowadzając dalsze badania między etapami rozwoju. Testowanie odbywa się między innymi przez pracowników używających produktów. MASCOT stworzył duży zespół testerów z różnych grup zawodowych, a jakość produktu jest uznawana za zadowalającą tylko wtedy, gdy nasi testerzy są również zadowoleni.

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu