robartbhp.pl Reviews with ekomi-pl.com
Strona główna » Blog » Wspierajmy polskich producentów!

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Wspierajmy polskich producentów!

alt

Wspierajmy polskich producentów!


Coraz częściej i coraz głośniej mówi się o wspieraniu polskich marek, polskich przedsiębiorców. Jest to w obecnej sytuacji bardzo trafny głos. Pamiętajmy przy tym, że wybierając polskiego producenta np. ubrań wspierasz kilka innych firm współpracujących z nim, ponieważ często jest tak, że np. metki do ubrania szyje inny dostawca, papierowe metki drukuje kolejny, a karton do opakowania zbiorczego wytwarza jeszcze ktoś inny.

Wybierając polskiego producenta wpierasz nie tylko jego, ale przyczyniasz się do utrzymania całego biznesu współpracującego na zasadzie systemu naczyń połączonych. Dzięki Twoim świadomym wyborom, swoją pracę utrzyma o wiele więcej osób, niż Ci się wydaje.


alt

 

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, wprowadzamy dodatkowe filtrowanie produktów w naszym sklepie. Od teraz będziesz mógł w prosty sposób odnaleźć artykuły od naszych rodzimych rzemieślników.

 

Na chwile obecną polecamy Ci:

LEMIGO – producenta kaloszy i wszelkiego rodzaju obuwia gumowego, neoprenowego, nieprzemakalnego. Lemigo oferuje szeroki wachlarz kaloszy roboczych (także z podnoskiem metalowym), obuwia białego, czy antypoślizgowego.
alt
 

SARA WORKWEAR – producent odzieży roboczej, jak i specjalistycznej odzieży ochronnej. Bluzy, kurtki letnie, kurtki zimowe, spodnie do pasa, ogrodniczki, a także szorty.
alt

 

PPO Strzelce Opolskie – półbuty, sandały robocze, jak i trzewiki. Buty zawodowe, jak i spełniające normy bezpieczeństwa S3.
alt

 

FILTER SERWIS – półmaski przeciwpyłowe, filtry i pochłaniacze do masek całotwarzowych.
 

ROWINTEX – uniwersalne, jak i antystatyczne koszule flanelowe lubiane przez wszystkich. Jeden z popularniejszych produktów w naszym sklepie.
alt

 

BRUBECK – odzież, bielizna termiczna i termoizolacyjna, a także trudnopalna i antystatyczna.
alt


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu