robartbhp.pl Reviews with ekomi-pl.com
Strona główna » PROTEKT

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

PROTEKT


PROTEKT to firma specjalizująca się produkcji urządzeń oraz systemów zapewniających maksymalne bezpieczeństwo pracy. Dużym atutem jest bogaty asortyment proponowanych rozwiązań. Sprzęt marki PROTEKT jest powszechnie wykorzystywany w wielu dziedzinach gospodarki, a także przy pracach wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. W ofercie marki PROTEKT dostępny jest sprzęt do indywidualnej ochrony przed upadkiem z wysokości. Producent dostarcza także stałe systemy asekuracyjne, suwnice bramowe, sprzęt strażacki i ratunkowy, linki narzędziowe, worki, torby i plecaki, a także mobilne stanowiska pracy. Duży wybór rozwiązań ułatwia dopasowanie produktów do indywidualnych potrzeb danej firmy. W naszym sklepie znajdziesz zróżnicowany asortyment wysokiej klasy rozwiązań proponowanych przez tego łódzkiego producenta.

Produkty marki PROTEKT wyróżniają się zastosowaniem najwyższej jakości materiałów. Dbałość o szczegóły zapewnia bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania. To bardzo ważne przy realizacji zadań na wysokości lub podczas działania pod presją czasu. Wszystkie produkty PROTEKT podlegają restrykcyjnej kontroli jakości. Cały asortyment jest objęty europejską certyfikacją i oznaczony znakiem CE. Dodatkowo produkty zabezpieczające przed upadkiem z wysokości posiadają Certyfikat Oceny Typu, który jest przyznawany przez jednostki notyfikowane.

Zadbaj o maksymalną ochronę swoich pracowników w czasie realizacji codziennych zadań.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu