biuro@rekawice-robocze.com42 612-10-99lub533 163 599
Strona główna1 » Nowa marka w naszym sklepie - ATLAS® obuwie robocze

Kategorie

Nasze nowości

Szukaj produktu

Producenci

Kontakt

Bestsellery

Cennik

Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Nowa marka w naszym sklepie - ATLAS® obuwie robocze

alt

ATLAS® obuwie robocze

Fabryka obuwia ATLAS® w Dortmundzie należy do wiodących producentów obuwia ochronnego w Europie. Ten bardzo nowoczesny zakład produkcyjny wytwarza rocznie ok. 2,2 miliona par butów ochronnych w standardzie hightech. Uzyskanie takiego wyniku jest możliwe dzięki zaangażowanej pracy ponad 250 pracowników.
Jako specjaliści w zakresie obuwia dysponujący wieloletnim doświadczeniem wytwarzają obuwie ochronne przystosowane do potrzeb poszczególnych branż. Wszystkie buty firmy ATLAS® odznaczają się bardzo wysoką jakością i są dokładnie przystosowane do potrzeb klientów.


alt
 

Antyprzebiciowa podeszwa XP®

Buty Atlas wyposażone są w antyprzebiciową międzypodeszwę XP® zbudowaną z termoplastycznego materiału polyamidowego i odpowiada wymaganiom normy EN ISO 20345 S3. Ten wysoko zaawansowany technologicznie materiał w porównaniu z metalową międzypodeszwą antyprzebiciową jest ekstremalnie lekki i elastyczny. Poprzez elastyczność technologii i struktury materiału XP® stopa optymalnie dopasowuje się do elastyczności podeszwy obuwia.

Co oznacza to w praktyce: podłużna elastyczność podeszwy zapewnia niezwykłą pewność chodzenia podczas nieoczekiwanego spotkania z nierównym podłożem, co redukuje zdecydowanie ryzyko potknięć. Ponadto międzypodeszwa jest neutralna na wahania temperatury i nie przewodzi zimna.

alt
 

Co jeszcze wpływa na niezrównaną jakość obuwia firmy ATLAS®?

Na przykład to, że już na etapie wycinania cholewki, krojczy wycina anatomiczną wersję prawego i lewego buta, a nie jak to ma miejsce w wielu, tanich produktach – wycinana jest uniwersalna forma, która dopiero w trakcie szycia jest formowana, przez co można odczuwać dyskomfort w okolicy kostki.
 

Panuje błędne przekonanie, że but lekki, to but dobry. Buty firmy ATLAS® nie należą do najlżejszych, ale to dla tego, że podeszwa jest formowana z pełnej gumy, a nie dmuchana, jak ma to miejsce w tanich i teoretycznie „bezpiecznych” markach butów. To, oprócz poprawy bezpieczeństwa, wpływa również na komfort noszenia, ponieważ ciężar buta rozkłada się równomiernie.
 

Wszystkie modele butów Atlas zginają się w anatomiczny sposób – wydawać by się mogło, że jest to naturalna sprawa, ale jak często miałeś wrażenie, że metalowy nosek uwiera Cię w górną część stopy? Bardzo często nie jest to spowodowane samym noskiem, a miejscem w którym zgina się but.

alt
 

Gdzie kupić obuwie robocze Atlas?

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego, a także polecamy zapoznać się z pełną ofertą w sklepie internetowym. Nie widzisz modelu lub rozmiaru? Skontaktuj się z nami i sprowadzimy go specjalnie dla Ciebie!
Pełna oferta butów ATLAS


Przejdź do strony głównej