robartbhp.pl Reviews with ekomi-pl.com
Strona główna » GALMAG

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

GALMAG


GALMAG – buty robocze dla przemysłu

Polski producent i importer odzieży i obuwia roboczego GALMAG stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo i wygodę. Wykorzystuje najwyższe standardy produkcji, by zapewnić środki ochrony indywidualnej zgodne z obecnie obowiązującymi normami, które dodatkowo będą wygodne w codziennym, nawet wielogodzinnym użytkowaniu.

Obuwie robocze GALMAG wyróżnia się wyjątkową lekkością, a zastosowane oddychające materiały sprawiają, że stopa nie poci się, nawet podczas wielogodzinnego użytkowania, zwiększając tym samym komfort użytkowania. Z kolei zastosowanie twardego podnoska zwiększa bezpieczeństwo, również w ekstremalnych warunkach pracy.


Rękawice ochronne GALMAG dla wymagających

Poza wysokiej klasy obuwiem roboczym, w ofercie GALMAG znaleźć można najwyższej jakości rękawice ochronne. Zastosowane w nich systemy antyprzecięciowe i chroniące przed uderzeniem, zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa, również podczas wykonywania niebezpiecznych prac.

Tym, co wyróżnia asortyment GALMAG jest bezpieczeństwo i wygoda. Wszystkie środki ochrony indywidualnej wytwarzane przez tego producenta, zostały sprawdzone pod kątem spełnienia najwyższych norm jakościowych, co potwierdzają liczne certyfikaty, w tym spełnienia norm bezpieczeństwa, określonych w standardach ISO.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu