robartbhp.pl Reviews with ekomi-pl.com
Strona główna » CANIS

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

CANIS


CANIS jest wiodącym czeskim importerem i producentem środków ochrony osobistej i narzędzi wspierających utrzymanie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Początki przedsiębiorstwa sięgają aż 1993 roku, kiedy to dwóch braci zdecydowało się założyć stowarzyszenie wspierające BHP. Wraz z rosnącą świadomością konieczności zapewnienia odpowiednich warunków pracy firma wybiła się na prowadzenie, stając się obecnie jedną z najprężniej rozwijających się firm, specjalizujących się w produkcji odzieży roboczej.

W ofercie CANIS można znaleźć zarówno wysokiej jakości odzież roboczą, jak i różnorodne środki ochrony osobistej, w tym rękawice, buty robocze, okulary, osłony uszu i głowy. Jako autoryzowany dystrybutor, CANIS rozprowadza odzież roboczą takich znanych marek jak 3M, ANSELL, ATLAS, BESTARD, DUPONT i wielu innych.


Jakość potwierdzona certyfikatem

Świadomość zagrożeń podczas wykonywania pracy w ekstremalnych warunkach sprawiła, że w RobartBHT stawiamy wyłączne na sprawdzonych producentów odzieży roboczej i obuwia BHP. Wszystkie produkty CANIS opatrzone są certyfikatami, potwierdzającymi zgodność produktów z normami i wymogami bezpieczeństwa, zapewniając przy tym maksymalny komfort i wygodę użytkowania.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu