robartbhp.pl Reviews with ekomi-pl.com
Strona główna » FAGUM-STOMIL

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

FAGUM-STOMIL


Fagum-Stomil to firma działająca od 120 lat. Specjalnością tego dostawcy jest produkcja obuwia zawodowego i ochronnego. W asortymencie dostępne są produkty wykonane z gumy oraz tworzyw sztucznych. Zadaniem obuwia jest wysoko wyspecjalizowana ochrona nóg podczas wykonywania codziennych obowiązków. Produkty Fagum-Stomil są projektowane z myślą o firmach działających w różnych gałęziach przemysłu przetwórczego i chemicznego. Obuwie ochronne jest powszechnie wykorzystywane w energetyce, górnictwie, budownictwie i transporcie. Z rozwiązań oferowanych przez Fagum-Stomil korzystają także służby ratownictwa przeciwpożarowego. Obuwie ochronne sprawdza się również w rolnictwie, leśnictwie i rybołówstwie.

Głównym atutem obuwia ochronnego jest wysoka jakość wykonania, trwałość i niezawodność. Fagum-Stomil dostarcza swoje produkty do firm krajowych oraz odbiorców z Europy i całego świata. Obuwie ochronne jest wykonywane z super lekkiego materiału EVA. Do produkcji wykorzystywane jest również tworzywo TRC, które łączy lekkość EVA i trwałość gumy. W asortymencie Fagum-Stomil dostępne jest również obuwie Techwork wykonane ze skór naturalnych i syntetycznych. Produkty te zapewniają najwyższy komfort oraz higienę pracy w każdych warunkach. Duży wybór rozwiązań ułatwia dopasowanie obuwia ochronnego pod kątem konkretnego przeznaczenia.

Wybierz wysokiej klasy obuwie zawodowe i zadbaj o maksymalną ochronę pracowników.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu