robartbhp.pl Reviews with ekomi-pl.com
Strona główna » Blog » Odzież softshell do pracy w zmiennych warunkach.

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Odzież softshell do pracy w zmiennych warunkach.

alt
Deszcz, wiatr, śnieg lub mróz w pracy? W dzisiejszych czasach to już nie jest problem. Mamy na to rozwiązanie.

Odzież Softshell to nie tylko ubrania dla aktywnych fizycznie, ale również doskonałe rozwiązanie jako odzież robocza dla pracowników wykonujących pracę w zmiennych i zróżnicowanych warunkach.
Odzież robocza softshellowa znakomicie sprawdzi się w jesienno-zimowe dni, chroniąc użytkownika przed deszczem i zimnem, pozwalając przy tym na odprowadzenie nadmiaru wilgoci na zewnątrz, zapewniając przez to odpowiednią termoregulację.

Konstrukcja materiału Softshell to kombinacja dwóch lub trzech warstw materiałów. Warstwa zewnętrzna, zabezpiecza przed nasiąkaniem wodą, dzięki temu skutecznie ochroni przed niewielkim deszczem lub śniegiem. Warstwa wewnętrzna ma za zadanie utrzymać ciepło i zazwyczaj wykonana jest z mikropolaru. Trzecia, opcjonalna warstwa to membrana, która umieszczona jest pomiędzy warstwą zewnętrzną i wewnętrzną. Chroni ona użytkownika przed wiatrem i umożliwia łatwiejsze odprowadzenie wilgoci na zewnątrz.

alt

Ogromną zaletą odzieży roboczej softshellowej jest niewątpliwie bardzo skuteczne utrzymanie odpowiedniej ciepłoty ciała przy stosunkowo niewielkiej grubości materiału, dzięki czemu nie krępuje ruchów użytkownika sprawiając, że ubrania softshell są bardzo ciepłe i wygodne. Dodatkowym atutem odzieży softshellowej jest elastyczność dzięki czemu zapewnia doskonałą swobodę ruchów pracownikowi.

Jeśli chcemy użytkować softshellową odzież roboczą mroźną, zimową aurą, wystarczy zwiększyć skuteczność cieplną odzieży softshell poprzez ubranie dodatkowej, ciepłej, wcześniejszej warstwy, np. polar.

Dzięki swoim wielu zaletom odzież robocza softshell z roku na rok zyskuje coraz większą grupę zadowolonych użytkowników.
Jeżeli chcesz do nich dołączyć, kliknij w baner i zobacz naszą ofertę na odzież roboczą softshell.

alt

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu