biuro@rekawice-robocze.com42 612-10-99lub533 163 599
» PRACA

Kategorie

Nasze nowości

Bluza robocza TAYRA

Bluza robocza TAYRA130,00 zł brutto105,69 zł netto

Ogrodniczki robocze TAYRA

Ogrodniczki robocze TAYRA155,00 zł brutto126,02 zł netto

Spodnie robocze do pasa TAYRA

Spodnie robocze do pasa TAYRA115,00 zł brutto93,50 zł netto

Ogrodniczki robocze bawełniane z odblaskami MAX REFLEX

Ogrodniczki robocze bawełniane MAX REFLEX110,00 zł brutto89,43 zł netto

Bluza robocza bawełniana MAX REFLEX

Bluza robocza bawełniana MAX REFLEX110,00 zł brutto89,43 zł netto

Półbuty ochronne TOP TREKKING MIURA S3 SRC

Półbuty ochronne TOP TREKKING MIURA S3 SRC299,00 zł brutto243,09 zł netto

Półbuty ochronne WENN LOW S1P SRC

Półbuty ochronne WENN LOW S1P SRC145,00 zł brutto117,89 zł netto

Półbuty ochronne BK TPU LOW S3 SRC

Półbuty ochronne BK TPU LOW S3 SRC175,00 zł brutto142,28 zł netto

Szukaj produktu

Producenci

Kontakt

Bestsellery

Cennik

Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

PRACA

Firma ROBART jako dystrybutor artykułów BHP poszukuje kandydatów na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Zadania:
  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji
  • prezentacja oferty firmy
  • zapewnienie klientom wsparcia z zakresu doradztwa produktowego
  • kreowanie wizerunku naszej firmy jako wiarygodnego i rzetelnego dostawcy

Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (B2B)
  • pewność siebie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • samodzielność, zaangażowanie, wytrwałość w dążeniu do celu
  • umiejętność obsługi komputera
  • aktualne prawo jazdy kat. B
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży bhp i odzież roboczej

Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie w formie podstawy + prowizji od sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
biuro@robartbhp.pl

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Przejdź do strony głównej